Dla firm

Dla firm

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty nadruków i haftu komputerowego skierowanej do firm i agencji reklamowych.

Jesteśmy firmą, która posiada wszechstronny park maszynowy umożliwiający wykonywanie nadruków w technologii sitodruku, druku transferowego oraz druku bezpośredniego DTG. Realizujemy również zamówienia z zakresu haftu komputerowego – także w technologii 3D.

Specjalizujemy się w nadrukach i hafcie na odzieży i tekstyliach. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach, w tym: koszulkach, spodniach, polarach, ręcznikach i czapeczkach.

Tworzymy projekty dostosowane do polityki wizualnej Klienta, a nasze prace umożliwiają identyfikację pracowników oraz wspomagają kreowanie marki przedsiębiorstwa. Przygotowujemy precyzyjne projekty odzwierciedlające nawet najbardziej skomplikowane detale graficzne.

Naszymi atutami są:

  • wysoka jakość wykorzystanych produktów,
  • precyzja nadruku i haftu,
  • prawidłowe odwzorowanie kolorów,
  • krótki czas realizacji,
  • elastyczność w zakresie wielkości nakładu – już od 1 sztuki.

Personalizacja i znakowanie odzieży pracowniczej

Proponujemy Państwu zdobienie odzieży za pomocą haftu komputerowego lub nadruku. Dzięki temu uzyskają Państwo niepowtarzalną odzież, która wspomagać będzie kreowanie marki przedsiębiorstwa i jednocześnie pozwoli na identyfikację pracowników.
Gwarantujemy wysoką jakość oraz trwałość realizowanych nadruków i haftów. Zapewniamy bardzo precyzyjne odwzorowanie detali firmowych logotypów.

Hafty, naszywki, emblematy

Nasza specjalnością jest haft komputerowy. Pracujemy na wszystkich rodzajach podłoża, w: tym na: tkaninach, dzianinach, skórze, jucie, filcu z tiulu. Stosowana przez nas technologia gwarantuję odwzorowanie nawet najmniejszych detali graficznych wzorów.
Wysoką jakość naszych usług zawdzięczamy między innymi wykorzystaniu najlepszych maszyn hafciarskich firm Burudan i Tajima. Dbając o jakość wykonywanych zleceń, stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały eksploatacyjne, w tym nici o bogatej kolorystyce umożliwiającej tworzenie najbardziej wyszukanych logotypów.
Wszechstronny park maszyn hafciarskich pozwala na realizację największej ilości zamówień.

Druk metodą termiczną

Proponujemy wykonanie nadruków na odzieży metodą termiczną. Jest to najnowsza technologia wykorzystywana w ramach naszych usług, która zapewnia pełne odwzorowanie kolorystyczne wzorów, w tym logotypów. Ten rodzaj nadruku jest odporny na pranie przemysłowe wykonywane w wysokich temperaturach i gwarantuje trwałość przez dużą liczbę cykli pralniczych.
Zachęcamy do znakowania odzieży roboczej i ochronnej metodą termiczną.