Dla ciebie

Dla osób indywidualnych

Naszą ofertę kierujemy także do osób indywidualnych. Teraz korzystając z naszych usług nie trzeba zamawiać dużych nakładów nadruków odzieży. Dysponujemy profesjonalnymi maszynami, które pozwalają na tworzenie limitowanych kolekcji odzieży obejmujących nadruk już od jednej sztuki produktu.

Postaw na indywidualizm

Dzięki zaawansowanej technologii nadruku oraz haftu komputerowego proponujemy Państwu wykonanie znakowania szerokiej gamy odzieży – nadruki i haft wykonujemy między innymi na wysokiej jakości:

  • koszulkach,
  • bluzach,
  • spodniach,
  • czapkach,
  • paskach,
  • tenisówkach,

Znakowanie odzieży wykonujemy już od jednej sztuki. W tym celu wykorzystujemy zarówno nadruk, jak i haft komputerowy. Realizujemy nie tylko wzory opierające się o stosunkowo proste grafiki, ale także potrafimy wykonać odporny na spieranie najwyższej jakości wydruk ze zdjęcia.

Realizowane przez nas projekty charakteryzują się wysoką odpornością na spieranie. Polecamy szczególnie haft komputerowy, który jest niezwykle trwały i zachowuje pełną głębię kolorystyczną przez cały okres użytkowania. Z powodzeniem można wykorzystać go do znakowania czapek, bejsbolówek, polarów czy koszulek. Sprawdzi się w realizacji niewielkiego logo, napisu czy emblematu.

Do dużych wzorów, także tych skomplikowanych i opierających się o zdjęcie, polecamy nadruki wykonane w technologii nadruku bezpośredniego DTG lub termotransferu.

Nie muszą Państwo samodzielnie decydować o wyborze właściwej technologii drukowania – z przyjemnością pomożemy dostosować technikę odwzorowania grafiki na odzieży do oczekiwanego przez Państwa efektu.
Projekt – zleć specjalistom

Nasza firma posiada własne biuro projektowe zatrudniające wysokiej klasy specjalistów. Nasi doświadczeni graficy przygotują dla Państwa odpowiedni projekt spełniający zarówno wymagania techniczne, jak i estetyczne.

Cena za wykonanie usługi uzależniona jest od:
nakładu haftu lub druku,
jego rozmiaru,
ilości wykorzystanych kolorów,
koloru tkaniny, na której będzie wykonywany nadruk,
wykorzystanej technologii.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wyceną planowanej realizacji w zakresie znakowania odzieży, prosimy o podesłanie szczegółów projektu na adres email: biuro@haftnadruk.pl .